הזמנות לחתונה - הרבה מעבר להזמנות

התארסתם! איזה כיף, התרגשות, פרפרים בבטן והמון פרגונים מהסובבים שלכם, ואז, זה הגיע - הרגע של הארגונים. ככה בין לילה החלטתם שאתם מתחילים לעשות את זה, בהתחלה יכול להיות שהבן זוג לא יודע איך מתחילים ואז את קצת מתחילה להנחיל את הידע שלך (כי את נמצאת בכל קבוצה אפשרית ברשתות החברתיות, כי זה עוזר המון!!!) והופה סגרתם אולם, דיג'יי, צלמים, אטרקציות וכל הספקים האפשריים. אבל רגע, יש משהו מאוד חשוב! הזמנות לחתונה!


הזמנות לחתונה - זה הרבה מעבר לרק הזמנה וזהו! מה עם לתת קצת ניחוח לאולם / גן אירועים בעקבות עיצוב ההזמנה, רמיזות קטנות קצת בפתקי הושבה, תפריטים על שולחנות, שלטים בכל מיני פינות ועוד המון..

הרי הרגע הזה לו חיכינו צריך להיות מיוחד ורק שלנו, אז איך יודעים מה הסגנון שלכם?

#1 השראה, השראה, השראה והשראה! מאיפה? מפינטרסט! בואו נודה, אפליקציה גאונית ועם המון סטייל וחשק לעשות כל מה שמופיע בתמונות שם. תחפרי, תחפשי, תשמרי רק מה שאת באמת מתעכבת עליו ולא כל דבר, אחרת את תתבלבלי ולא תדעי באמת מה הכיוון.

#2 אולם/גן - אם סגרתם במקום מסוים כנראה שאהבתם בו כמה דברים, קחו גם משם השראה ורעיונות וגם לפי העיצוב של הלוגו / עיצוב האולם אפשר לשאוב רעיונות מעניינים!

#3 #כלותאורבניות - הקבוצה עם הכי הרבה השראה שנתקלנו בה לאחרונה, הרבה כלות שמעלות תמונות בפוסט קרדיטים , תמיד יעלו גם את העיצוב ומשם היינו ממליצים לשאוב השראה.

#4 אם יש לכם פריטים סנטימנטלים לך ולבן זוג, כלב/חתול/אוגר או כל חיה שהיא שהיא משותפת לכם כמובן שכדאי ואף מומלץ לתת לה לקחת חלק מההזמנה והעיצוב כולו - דברים ממש מגניבים ויפים נוצרים מאהבה בסופו של דבר.


*מה חשוב לגרפיקאי לדעת עליכם?

# חשוב לדעת מי אתם, לשמוע את הקול שלכם, לנסות לקרוא אתכם כמה שיותר. גילאים, תחומי עניין, לספר קצת על החוויה של הארגונים, איפה אתן מתחתנים, כמה מוזמנים וכמה זמן נותר לכל העניין!


# חשוב מאוד שכל עניין העיצוב יהיה סגור הרבה לפני האירוע מומלץ מאוד לפחות חודשיים לפני, ולמה זה? עניין העיצוב לוקח זמן ויש גם את עניין ההדפסה, חשוב מאוד שהכל יעבור בצורה נעימה על מנת שלא יהיו טעויות ובעיות בדרך כי ככה זה "הפזיזות מן השטן" לצערנו, חווינו זאת על בשרנו.


יש לציין, למרות שאנחנו מעצבים לכם את האירוע אין זה אומר שזה נגמר פה, אנחנו יותר מנשמח לשמוע על החוויה ולשמוע ממכם גם באירועים הבאים שלכם או של המשפחה.


מחכים ומצפים לשמוע ממכם

#wedding #weddings #brandingdesgin #love #ido #isaidyes #weddinginvitation

#invitations #graphicdesginer #personaldesgin #urabnbrides #bride #bridetobe #groom

31 צפיות

היי!, יש לך שאלה?

שלחי הודעה באופן מיידי

  • Facebook
  • Instagram