6 יתרונות לבניית לוגו מקצועי

עודכן ב: 11 דצמ 2018


מהו החלק המזהה ביותר של עסק?


תחשבו על זה רגע. לכמה עסקים גדולים שאתם מכירים יש לוגו אייקוני שמוכר ברחבי העולם כולו?

ה"M" הצהובה של מקדונלדס, הלוגו של אפל, הציפור הכחולה של טוויטר והסקריפט האדום של קוקה קולה, כל אלה הן דוגמאות שאפשר לזהות את הלוגו במיידי. גם אם אף פעם לא היית לקוח של אחת מהחברות הללו, אין ספק שאתה מכיר אותם!


לוגו הוא חלק מאוד חשוב למותג שלך, ולכן חשוב לייצר אותו עבורך בצורה הנכונה.

מה הם היתרונות?


אז הנה לכם 6 סיבות מספיק טובות להשקיע בלוגו שלך:


1. לוגו מקצועי נותן התרשמות ראשונית מקצועית בעיניי הלקוח שלך.

2. מעביר תחושת תפיסה אסטרטגית מקצוענית

3. לוגו טוב נותן לעסק שלך זהות למותג שלך

4. הלוגו שלך יעזור לך להקרין תמונה מקצועית

5. אתם תקבלו את הפורמטים ווריאציות נכונים עבור כלי המדיה

6. תראה החזר על ההשקעה שלך


עיצוב לוגו מקצועי יכול לעזור לך להשיג את כל מה נאמר הנ"ל. השימוש במעצב גרפי כדי שייצור עבורך לוגו למותג שלך יכול להיות השקעה שתנחיל הצלחה מיידית לעסק.


בעסקים הזמן הוא כסף, אז הנה כמה סיבות נוספות למה אתה צריך לבקש את שירותיו של מעצב הגרפי שיתחיל בתהליך בניית הלוגו שלך:


1. לוגו מקצועי נותן התרשמות ראשונית מקצועית

אומרים שלקוחות מקבלים החלטה על הלוגו שלהם בשליש הראשון של הפגישה הראשונה שלהם. את הלוגו ואת שם החברה רואים לפני הכל, אז כשלוגו מעוצב היטב הוא קושר את הלקוח הפוטנציאלי. צבע, גופן וסיגנון של הלוגו אומר הרבה על העסק, אתה רוצה לוודא הוא מייצג את מי שאתה ומה שאתה מספק.

לכן, חשוב לגייס את עזרתו של איש מקצוע. הם ייקחו את מסרי המפתח של העסק שלך ויהפכו אותם לסמל חזותי מספיק טוב כדי למשוך את תשומת ליבם של אנשים.

לסיכום סיבה ראשונה, הופעת הלוגו לראשונה בעולם העסקים חשובה מאוד ועוזרת לעשות את הרושם למספיק טוב!


2. מעביר תחושת תפיסה אסטרטגית מקצוענית

אז אתה לא מעצב, אז סביר להניח שלוגו כמו של נייק לא תוכל ליצור ולעצב כי אין לך את הידע כמו של בעל מקצוע ובמידה והחלטת לנסות וליצור לבד אתה עדיין לא תהיה מסופק ומאושר מהתוצאה הסופית.

לוגו גדול עוצב על ידי מעצב מנוסה, כי יש הצלחה גדולה יותר עם לוגו שעובר תהליכים וזה ישיק את ההצלחה של המותג שלך. זכור כי הלוגו שלך הוא לא המותג שלך - ראה את ההבדלים.


3. לוגו טוב נותן לעסק שלך זהות למותג שלך

עיצוב לוגו טוב הוא חיוני עבור כל עסק כי זה הבסיס שלך לבניית מותג גדול יותר.

הלוגו הוא לא המותג שלך. לוגו ומותג הם שני דברים נפרדים, אבל כמובן הלוגו משחק תפקיד עצום לזהות המותג שלך. לעתים קרובות, הוא הופך להיות ייצוג ציורי אייקוני של המותג: ההיבט של העסק בו אנשים יכולים לזהות הכי בקלות.

כל ההיבטים של המיתוג צריכים להיעשות בשיתוף אחד עם השני, השם הנכון ועיצוב לוגו מקצועי.


4. הלוגו שלך יעזור לך להקרין תמונה מקצועית

מעצבים מיומנים, הוגים ויצירתיים יוכלו לקחת את הרעיון ולהפוך אותו לויזואלי. התוצאה היא שהלוגו שלך יראה מקצועי יותר. יש סגנונות רבים ללוגו אבל מעצבים יכולים להמליץ על מה שנכון עבור המטרות העסקיות שלך.

אם אתה לא מעצב אבל בכל זאת שיחקת עם שינוי תמונה או תוכנה גרפית בעבר, תדע שזה לא קל ליצור עיצובים חכמים ומקצועיים. יש חברות שמשתמשות בתוכנות מיוחדות אשר יכולות לשנות את הלוגו במספר לחיצות בלבד - בעוד שזה עשוי לקחת כמה שעות אצל מעצב - ועדיין לא קיים לוגו של חברה גדולה שנעשה בשיטה זו.

אם הלוגו שלך תוכנן בצורה יעילה, הוא ישקף את צבעי המפתח שלך, גופניים וסגנון המותג הכולל בוואן שוט אחד, כך שתוכל להשתמש בו בכל מקום ובכל מקום שהצוות השיווקי שלך יכול לחשוב עליו.


5. אתם תקבלו את הפורמטים ווריאציות נכונים עבור כלי המדיה

ככל שהעסק שלך גדל, אתה כנראה רוצה לשווק את המותג שלך בפלטפורמות שונות. זה יכול להיות כל דבר, החל מחומר מודפס לתוכן מקוון.

ככל שאתה מתקדם, תגלה כי הרבה משרדי פרסום ובתי דפוס מאוד קפדניות בסוגי הקבצים שהם יכולים להשתמש. אלה הם כמה מתוך רשימה : EPS, PNG,PSD. AI וזה רק כמה, בנוסף יש דרישות צבע ובדרך כלל זה מאוד ספציפי. ייתכן אפילו לדרוש גדלים שונים או פריסות של הלוגו שלך.

אהה!, ועוד משהו קטן, עסקים חדשים יוצרים לעצמם גרסאות חדשות ללוגו בכל פעם שהם משתמשים בפלטפורמה אחרת וזה טיפה חובבני. בלוגו מקצועי תהיה לך תמונה אחת אייקונית עם וריאציות מותאמות, שבו אתה יכול להשתמש כדי לקדם את המותג שלך בכל פורמט. לכן כל מעצב גרפי מכין את הלוגו שלך בכמה מצבים ווריאציות על מנת להטמיע אותם ברשתות המדיה השונות.


6. תראה החזר על ההשקעה שלך

שכירת מעצב גרפי יכולה להיראות כהוצאה מיותרת - במיוחד אם אתה נמצא בשלבי סטארט-אפ של העסק שלך - אבל ההשקעה היא אכן לטווח הארוך.

ככל שהמוניטין של העסק לך גדל, לקוחות יתחילו לסמוך עליך, על המוצרים ועל השירות שאתה מציע.

לוגו מעוצב היטב נותן אמינות של המותג שלך, אם הלוגו שלך מייצג את העסק שלך בצורה יעילה, תוכל למשוך את הלקוחות שאליהם אתה רוצה להגיע.

אם הלוגו שלך נראה לא מקצועי, לא מתוחכם ותוצרת בית, אתה עלול בסופו של דבר להרחיק את הלקוחות הפוטנציאלים שלך שרוצים משהו עם גימור חכם יותר. כפי שכבר גילינו, ההתרשמות הראשונה היא חשובה, כך שתכנון לוגו מקצועי יעודד את הלקוחות לסמוך עליך שתספק להם את מה מצפים ממך.


נאמנות המותג הוא אחד הדברים המבוקשים ביותר בכל עסק, אז ברגע שאתה משכנע את הלקוחות שלך לבטוח בך, הרי התגברת על המשוכה הגדולה ביותר. כמובן שלקוחות מרוצים מפנים את חבריהם ואת משפחתם, כך שאם הלוגו שלך מייצג אמינות, אבטחה ותמיכה, סביר להניח שתראה עלייה במספר הלקוחות החדשים והחוזרים.


מקורות: JUST™ Creative | Jacob Cass

67 צפיות

היי!, יש לך שאלה?

שלחי הודעה באופן מיידי

  • Facebook
  • Instagram