8 סיבות ליצירת הזמנות מעוצבות אישית לחתונה


סיבה ראשונה ומוצדקת

הזמנות לחתונה הן חלק מאוד חשוב לאירוע החתונה.

ההזמנות נועדו לכבד וליידע את האורחים שלך, הדבר הראשון שהם מקבלים זה את הזמנת החתונה שלכם. עבור משפחות מסוימות יש סיפור שסובב סביב אותן הזמנות, החלוקה באופן רשמי ומכובד וכל זאת על מנת שיגיעו לחגוג איתנו ביום המאושר שלנו.


לזכור את היום הזה

כמו כל אירוע משפחתי גדול במשפחה גם את רוצה לזכור את יום החתונה שלך או להראות שהיית שמחה ולספק פרט מוחשי שתרם ליצירת היום המושלם הזה. הזמנות לחתונה הן בהחלט החלטה חשובה שלא תצטערו על כך - הניעו לפעולה ---> למגנט למקרר (לשים אולי פיסת מגנט מאחור וישר ימגנטו, זה עובד!)


חלק קטן מההיסטוריה המשפחתית שלך

בכל חתונה יש מוטיבים שמראים ומסבירים הרבה גם עליכם כזוג מאורס/נשוי ויש להתאימו לסגנון שלכם בלבד, שאתם תתחברו אליהם, אלמנטים ייחודיים שלכם, לוח צבעים שנבחרו בהשראת האהבה המשותפת שלכם וכך לעצב בהתאם את ההזמנה ולאחר מכן לשמר את זה, כי בסופו של דבר זאת תהיה היסטוריה משפחתית ורצוי להעביר אותה הלאה.

כמו שאתם לא משליכים תמונות משפחתיות ישנות ככה לא תשליכו את ההזמנה לחתונה שלכם, הרי יש לזה ערך סנטימנטלי.


הרושם הראשון שנוצר על ידי מי שאתה מזמין

הזמנות לחתונה מודפסות הם המראה החזותי הראשון שהאורחים יכולים לראות על החתונה שלך.

אחת החגיגות הכי חשובות בחיים שלכם וזו אחלה הזדמנות להרשים את החברים ואת המשפחה תוך שימת דגש על חשיבות האירוע וע"י בחירת הזמנה לחתונה בצורה נכונה.


הזמנות כקישוט

ניתן למצוא איזו מסגרת יפה ומקסימה יחד עם תמונה מהחתונה ועם ההזמנה ולהפוך זאת לפיסת אומנות של ממש. זה יכול להיות מסודר בבית שלך כקישוט - אופציה מדהימה לשמר את האהבה שלכם.


הבחירה של ההזמנה - כזוג!

בחירה מושלמת עבור ההזמנות לחתונה שלך יכולה להיות קשה. אחד מכם ירצה טקסט שחור מסורתי, פורמלית, בעוד שבן הזוג מעדין בגופן שונה, אולי פחות רשמי. אתם צריכים להגיע לפשרה, הזמנה לחתונה זה אחד הדברים הראשונים שאתם צריכים לבחור יחד כאחד, הפיכתן לאלמנט ויזואלי נחמד ייצג אתכם כזוג שמגדיר את הסגנון האישי שלכם.


הזמנות עם קסם

בימים אלו כשאנחנו מקבלים הזמנות לחתונה לרוב הם לא מודפסות אם אתה חבר קרוב, אבל ככל שתכינו הזמנות מרהיבות יותר, מרשימות ומלאות בפרטים ורגש תהיה יותר התרגשות ונושא שיחה עם החברים הסובבים. ההזמנות נועדו על מנת לשקף את אווירת החגיגה ולהלהיב אותם לקראת המאורע.


האורחים יכולים לתאר איך יראה האירוע

אנחנו יודעים כי הזמנה היא סוג של כרטיס כניסה לאירוע, תפקידה להעביר את הטון ואת האווירה של החתונה ולכן הציפיות תיקבענה לפי כך.לסיכום,

האירוע שלכם מעורב בהמון רגשות ואתם משדרים את זה כלפי חוץ וכלפי הבחירה שלכם בהזמנה, תוודאו שהעיצוב שבחרתם הוא ייחודי ומייצג אותכם, את האישיות שלכם, ספרו סיפור ותרתקו את האורחים שלכם ותגרמו להם איך כן ישמרו על ההזמנה שלכם והכי חשוב כשמגיעים ליום עצמו אל תעזבו את האורחים שלכם לרגע, תרקדו ותשמחו איתם!

52 צפיות

היי!, יש לך שאלה?

שלחי הודעה באופן מיידי

  • Facebook
  • Instagram